Vážení zákazníci, v období od 15.7.2019 - 25.7.2019 bude kamenný obchod zavřen z důvodu čerpání dovolené. Internetový obchod bude v provozu. Děkujeme za Vaši přízeň.

Elektrická Tříkolka De Luxe III special 2019 - Barva červená + KOŠ ZDARMA!!!

Kód: 2989
Akce Tip
24 hodnocení
ZdarmaZdarma
tříkolka de luxe červená
39 900 Kč
Objednáno (> 5 ks)
Tříkolka Deluxe bude k dispozici ve všech barvách od 23.7. Za dočasnou nedostupnost se omlouváme.

PŘI koupi elektrotříkolky koš zdarma !!!

Tato krásná elektrotříkolka  je vhodná nejen pro lidi, kterým dělá problém chůze nebo stabilita. Elektrická Tříkolka De Luxe III special 2019 je vybavena zpátečkou, má pohon přes diferenciál, (jako u auta) a ohromující dojezd až 80 Km na jedno nabití.  Výbava: silná litá kola, uzamykatelný úložný prostor,   posouvací sedačka včetně opěrek, světla tlumená, dálková, brzdové světlo, blinkry, zamykání řidítek, tachometr, měření stavu baterie, parkovací brzda, tlumiče přední, zadní, zpětná zrcátka. Řidičský průkaz na tento model není vyžadován. 

Výkon motoru 1000 W
Maximální rychlost 23 km/h
Maximální dojezd až 70 km
Maximální stoupavost 14°
Hmotnost 120 kg
Nosnost 127 kg
Šířka x výška x délka 65 cm x 105 cm x 158 cm
Typ baterie olověná, gelová, bezúdržbová
Vyjímatelná baterie ne
Spotřeba 1.3 kWh/100 km
Kapacita baterie 5x20 Ah
Napětí baterie 60 V
Nabíjení baterie 1 - 9 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tříkolka De Luxe III speciál Vám nabízí vysokou stabilitu, pohodlné sezení díky polohovacímu sedadlu a obrovský dojezd. Ke tříkolce De Luxe III nabízíme drátěný vysoko objemový košík, který namontujete zezadu na opěrku sedadla a získáte tak úložný prostor pro Vaše nákupy. Tříkolka De Luxe II speciál prodlužuje Váš aktivní život, přestože Vám to fyzický handicap neumožňuje. Vhodný jako invalidní vozík, tříkolka pro seniory, elektrická tříkolka, elektrické vozíky. Tříkolku De Luxe III pohání 1000W silný elektromotor. Tento výkon je rovnoměrně rozdělen mezi obě dvě zadní kola, což Vám umožňuje vyjet kopce se stoupáním až 15%. Tříkolka De Luxe III speciál má velmi intuitivní ovládání, které během chvíle dostanete do ruky. Obrovskou finanční úsporou je spotřeba, protože Vaše provozní náklady činí 5-6Kč / 100 Km. Na jedno nabití ujedete až 80km. Tuto vzdálenost však ovlivňují různé faktory, jako je váha člověka, stav vozovky, rychlost či stoupání. Maximální rychlost, které dosáhnete, je 25km/hod. Zdá se Vám to málo? Díky této rychlosti jste stále ještě na „kole“ a nepotřebujete vlastnit řidičský průkaz.

Jak je to s baterií?

Tříkolku De Luxe III speciál napájí vysoko zátěžové olověné trakční baterie o kapacitě 12V/20Ah. Tento typ baterií je určen přímo do elektrokol a počítá s tím, že baterii budete soustavně vybíjet a nabíjet. Tyto baterie jsou zcela bezúdržbové a Vám stačí po skončení jízdy baterii pouze připojit na nabíječku. Baterie se z úplného vybití na maximální kapacitu nabije zhruba za 8 hodin. Ovšem tyto baterie nemají paměťový efekt a je možné je nabíjet i průběžně. Baterii z De Luxe vytáhnout nelze, takže baterii nabijete připojením tříkolky přímo do zásuvky. Životnost baterií je zhruba 5 let, než je musíte vyměnit za nové. K bateriím dodáme i inteligentní nabíječku. Tato nabíječka po plném dobití posílá jen udržovací proud. Nejedná se o zvláštní zařízení, ale klasický adaptér, který připojíte do běžné zásuvky.

Příslušenství a výbava

Tříkolka De Luxe III speciál Vám nabízí i řadu doplňků pro příjemnější užívání.  Tříkolka De Luxe III speciál má i posouvací sedadlo, takže si posezení nastavíte tak, jak Vám vyhovuje. Přímo pod sedadlem naleznete menší prostor na odkládání Vašich věcí. Na řídítkách naleznete ukazatel stavu baterie, tachometr, snadným zatažením páčky zapínáte normální nebo dálková světla, blinkry a klakson, dále má i zpátečku!!! A pro bezpečnost zde máte i zpětná zrcátka.

Přijďte se přesvědčit

Přesvědčte se sami o těchto faktech na naší prodejně.Rádi Vám představíme tříkolku De LuxeII speciál v celé její kráse i s názornou ukázkou jednotlivých částí. Nabídneme Vám i testovací jízdu, abyste si byli jistí správnou volbou. Naše elektroskútry jsou připraveny i na to, že na nich rovnou odjedete domů. Pokud byste si rádi tříkolku De Luxe II  speciál zakoupili, ale nemáte způsob, jak ji dopravit domů, tak se ničeho nebojte. Tříkolku De Luxe III speciál  dovezeme až k Vám domů . Takže pokud máte zájem o tříkolku De Luxe II speciál, kontaktujte nás a my vše zařídíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrotříkolky
Typ akumulátoru: gelový\, bezúdržbový
Kapacita akumulátoru (Ah): 5x 12V /22 Ah
Hmotnost (kg): 90 Kg
Maximální dojezd (km): 80 km
Spotřeba : 1,3 kWh / 100 km
Nosnost (kg): 150 kg
Napětí Baterie: 60 V
Doba nabíjení - gelové: 1-8 HODIN
až 120 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence\, hmotnosti jezdce a profilu trati.): elektromagnetický\, asynchronní
Výkon motoru: 1000 W diferenciál
Účinnost (%): 95%
Rekuperace (samodobíjení): ANO