Elektrokolo E-CITY 1.12 S r.2020

Kód: 1245/17-2 1245/17- Zvolte variantu
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
Elektrokolo E-CITY 1.12 S r.2020
29 990 Kč
Skladem (4 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Elektrokolo e-City 1.11

je vhodné na dlouhé výlety za přáteli, rodinou nebo pravidelné nákupy bez nutnosti častého dobíjení. Je vhodným dopravní prostředek jak pro maminky a babičky tak tatínky a dědečky. Nízko posazená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Díky moderním barvám a plněintegrované 13Ah baterii do rámu elektrokola e-City 1.11 prakticky nezaregistrujete, že se jedná o elektrokolo. Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec při jízdě cítil co možná nejpohodlněji.

Elektrokolo e-City 1.10 je vhodné pro maminky a babičky, ale také tatínky a dědečky. Nízko posazená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Díky moderním barvám a integrované 13Ah Crussis baterie do zadního nosiče prakticky nezaregistrujete, že se jedná o elektrokolo. Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec cítil co možná nejpohodlněji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrokolo e-City 1.11 je vhodné na dlouhé výlety za přáteli, rodinou nebo pravidelné nákupy bez nutnosti častého dobíjení. Je vhodným dopravní prostředek jak pro maminky a babičky tak tatínky a dědečky. Nízko posazená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí.

Díky moderním barvám a plněintegrované 13Ah baterii do rámu elektrokola e-City 1.11 prakticky nezaregistrujete, že se jedná o elektrokolo. Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec při jízdě cítil co možná nejpohodlněji.

.

Pomocník elektromotor

Při jízdě vám pomáhá 250W/max 500 W. silný Bafang elektromotor, který najdete v zadním kole. Elektromotor vám při jízdě pomáhá do rychlosti 25 km/hod. Jakmile tuto rychlost překročíte, pak už šlapete vlastními silami. Když vaše rychlost opět klesne pod 25km/hod, elektromotor vám opět začne pomáhat. Elektromotor má pět stupňů motorové asistence, které přepínáte pomocí LED panelu umístěného na řídítkách. Na LED panelu dále najdete ukazatel baterie a funkci 6 km/hod. Podržením tohoto tlačítka se elektrokolo e-City 1.11 rozjede rychlostí 6 km/hod a vy nemusíte dělat vůbec nic.

Výdrž baterie

Elektrokolo e-City 1.11 pohání Li-ion baterie Samsung o kapacitě 13Ah. Baterie nemá paměťový efekt, takže ji můžete dobíjet průběžně. Baterii to nějak nepoškozuje. Navíc vám doporučujeme dobíjet po každé jízdě, abyste předešli jejímu poškozeni. Díky jednoduchému principu zamykání si baterii vytáhnete z elektrokola a vezmete si ji třeba domů. Díky tomu baterii nemusíte nabíjet v kole, ale třeba u vás v obýváku.

Doplňky : Blatníky, stojánek, nosič , přední světlo, zadní světlo.

Sami se přesvědčte

Přesvědčte se o zmíněných faktech na naší prodejně. Uděláme vám názornou ukázku, elektrokolo si potěžkáte a jestli budete mít zájem, sami si ho vyzkoušejte. Budete si pak jistí správnou volbou. Každé naše elektrokolo jsou připraveno na to, že na něj nasednete a rovnou odjedete domů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Městská elektrokola
Velikost rámu: 17", 19"
Výkon (W): 250W/500W Bafang
Maximální dojezd (km): až 120 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence\, hmotnosti jezdce a profilu trati.)
Nosnost (kg): 120 kg
Hmotnost (kg): 22.5 Kg (včetně baterie)
Měnič: SHIMANO Tourney RD-TZ50
Řazení: SHIMANO TOURNEY SL-TX50-7R, 7 RYCHLOSTÍ
Převody: 7 rychlostí
Vidlice: ZOOM 325E 26" NO LOCK
Brzdy: TEKTRO V-Brake
Pláště: KENDA 26X1,75 (559-47)
Ovládání: LED panel\, 5 stupňů asistence
Motor: Bafang 250 W/max. 500 W\, v zadním náboji
Ráfky: CRUSSIS 26“, DVOJITÝ, VLOŽKOVANÝ
Baterie: 13 Ah baterie, 16 Ah baterie
Výbava: Blatníky, stojánek, nosič, přední světlo, zadní světlo
Přehazovačka: SHIMANO Tourney RD-TZ50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: