Elektrokolo e-City 2.4 r.2019

Kód: 2488
ZdarmaZdarma
city 2 2
27 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nízko posazená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí z elektrokola. Komfort a dlouhý dojezd je na prvním místě.

Elektrokolo e-City 2.4 je vhodné pro maminky a babičky, ale také pro tatínky a dědečky. Obrovskou výhodou je vysokokapacitní 13Ah baterie, která je integrovaná do zadního nosiče a díky níž je dojezd elektrokola až 110 km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence). Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec cítil při jízdě pohodlně.

Elektrokolo e-City 2.4 je vhodné pro maminky a babičky, ale také tatínky a dědečky. Obrovskou výhodou je vysokokapacitní 13Ah baterie zn.Samsung, která je integrovaná do zadního nosiče a díky níž je dojezd elektrokola až 120km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence). Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec cítil co možná nejpohodlněji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízko posazená rámová trubka, umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí z elektrokola. Komfort a dlouhý dojezd je na prvním místě.

Elektrokolo e-City 2.4 je vhodné pro maminky a babičky, ale také tatínky a dědečky. Pro lidi, kteří mají problém s přendáním nohy , tento rám je snížený tak, že zvednutí nohy je opravdu minimální. Obrovskou výhodou je vysokokapacitní 13Ah baterie zn. Samsung, která je integrovaná do zadního nosiče a díky níž je dojezd elektrokola až 120km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence). Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec cítil co možná nejpohodlněji.

Pomocník elektromotor

Při jízdě u elektrokola E-City 2.4 Vám pomáhá motor zn. 8FUN 250W/max.500W, vylepšení oproti loňskému modelu je ten, že má sinusovou řídící jednotku tzn.že je opravdu tichý chod motoru , který naleznete v zadním kole. Elektromotor vám při jízdě pomáhá do rychlosti 25 km/hod. Jakmile tuto rychlost překročíte, pak už šlapete vlastními silami. Když vaše rychlost opět klesne pod 25km/hod, elektromotor vám opět začne pomáhat. Při jízdě vám pomáhá 250W silný elektromotor 8FUN, který je v zadním kole. Elektromotor vám při jízdě pomáhá do rychlosti 25 km/hod. Jakmile tuto rychlost překročíte, šlapete vlastními silami. Až vaše rychlost klesne pod 25km/hod, elektromotor vám opět začne pomáhat. Ke každému elektrokolu vždy dostanete servisní knížku kde je vše podrobně popsáno, v knížce je i detailní popis na používání funkcí u LED displeye. Co se týče 6/km rychlosti, tak podržením tohoto tlačítka se elektrokolo E-City 2.4 rozjede rychlostí 6 km/hod a vy v tuto chvílí nemusíte respektive dělat nic, primárně se tato funkce využívá na rozjezd daného elektrokola, až dosáhne 6 km/ rychlosti tak pouze přišlápnete a elektrokolo E-City 2.4 s Vámi zase  pracuje. Tato funkce se využívá, když třeba stojíte na křižovatce , nebo kolo vedete do kopce a Váš kamarád či kamarádka elektrokolo nemají.

Výdrž baterie

Elektrokolo e-City 2.4 (18\) ECO low step city 26\" pohání Li-ion baterie Samsung o kapacitě 13Ah. Baterie nemá paměťový efekt

Doplňkové parametry

Kategorie: ELEKTROKOLA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 23 kg
Alu 6061 (18“): Rám
až 120 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence\, hmotnosti jezdce a profilu trati.): Dojezd
23 Kg (včetně baterie): Hmotnost
120kg: Nosnost
250W/500W max: Motor
SHIMANO Tourney RD-TZ50: Přehazovačka
SHIMANO SL-TX50-7R: Řazení
ZOOM 325 E26 no lock: Vidlice
26x1\,75 KENDA/559-47/ černý: Pláště
TEKTRO V-Brake: Brzdy
7 rychlostí: Rychlosti
Crussis LED panel\, 5 stupňů asistence: Ovládání
Li-ion 36 V/13Ah - na nosiči: Baterie Crussis Power
26": Velikost kol
Blaltníky, stojánek, nosič, přední světlo, zadní světlo: Výbava
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: