Elektrokolo E-Country 5.6.2019

Kód: 881/19-2 881/18-2 881/19- 881/17- Zvolte variantu
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
country 5 6(1)
29 990 Kč 29 990 Kč 32 990 Kč 32 990 Kč od 29 990 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Městská elektrokola CRUSSIS jsou oblíbenými dopravně-sportovními prostředky napříč všemi věkovými kategoriemi.

Elektrokolo E-Country 5.6.

je vhodné pro maminky a babičky, ale také tatínky a dědečky. Nízko posazená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Baterie o kapacitě 13 Ah nebo 16 Ah baterie  zn. Crussis Power Li-on . Baterie u elektrokola E-Country 5.6 se dá snadno vyjmout avšak se nebojte, že by Vám ji někdo odcizil, baterie je pochopitelně zamknutá. Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec cítil co možná nejpohodlněji. Řidítka se kterými se toto kolo pyšní jsou tzv.holandské typy řidítek, kdy tyto řidítka jsou velice oblíbené u lidí, které mají problémy třeba se zády, tyto řidítka je nutí sedět zcela rovně a tudíž se stává z jízdy ještě větší požitek.

Pomocník elektromotor

Při jízdě u elektrokola E-Country 5.6 Vám pomáhá motor zn. Bafang  250W/max.500W, vylepšení oproti loňskému modelu je ten, že má sinusovou řídící jednotku tzn.že je opravdu tichý chod motoru , který naleznete v zadním kole. Elektromotor vám při jízdě pomáhá do rychlosti 25 km/hod. Jakmile tuto rychlost překročíte, pak už šlapete vlastními silami. Když vaše rychlost opět klesne pod 25km/hod, elektromotor vám opět začne pomáhat. Elektromotor má pět stupňů motorové asistence, které přepínáte pomocí  LCD displeje  umístěného na řídítkách. Na LCD panelu dále najdete ukazatel baterie a funkci 6 km/hod. LCD panel obsahuje spoustu funkcí, kolik km ujedete na jedno nabití, kolik km jste ujeli na jednu jízdu, celkový počet kilometrů ,doba strávená na kole a poté celkové součty, těch funkcí je opravdu mnoho. Ke každému elektrkolu vždy dostanete servisní knížku kde je vše podrobně popsáno, v knížce je i detailní popis na používání funkcí u LCD displeye. Co se týče 6/km rychlosti, tak podržením tohoto tlačítka se elektrokolo E-Country 5.6.  rozjede rychlostí 6 km/hod a vy v tuto chvílí nemusíte respektive dělat nic, primárně se tato funkce využívá na rozjezd daného elektrokola, až dosáhne 6 km/ rychlosti tak pouze přišlápnete a elektrokolo E-Country 5.6. s Vámi zase  pracuje. Tato funkce se využívá, když třeba stojíte na křižovatce , nebo kolo vedete do kopce a Váš kamarád či kamarádka elektrokolo nemají.

Výdrž baterie

Elektrokolo E-Country 5.6. pohání Li-ion baterie zn.Crussis Power Li-on 36 V o kapacitě 13 Ah nebo 16 Ah. Baterie nemá paměťový efekt, takže ji můžete dobíjet průběžně. Baterii to nějak nepoškozuje. Navíc vám doporučujeme dobíjet po každé jízdě, abyste předešli jejímu poškozeni. Díky jednoduchému principu zamykání si baterii vytáhnete z elektrokola a vezmete si ji třeba domů. Díky tomu baterii nemusíte nabíjet v kole, ale třeba u vás v obýváku.

Sami se přesvědčte

Přesvědčte se o zmíněných faktech na naší prodejně. Uděláme vám názornou ukázku, elektrokolo si potěžkáte a jestli budete mít zájem, sami si ho vyzkoušejte. Budete si pak jistí správnou volbou. Každé naše elektrokolo je připraveno na to, že na něj nasednete a rovnou odjedete domů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Městská elektrokola CRUSSIS jsou oblíbenými dopravně-sportovními prostředky napříč všemi věkovými kategoriemi.

Elektrokolo E-Country 5.6.

je vhodné pro maminky a babičky, ale také tatínky a dědečky. Nízko posazená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Baterie o kapacitě 13 Ah nebo 16 Ah baterie  zn. Crussis Power Li-on  . Baterie u elektrokola E-Country 5.6 se dá snadno vyjmout avšak se nebojte, že by Vám ji někdo odcizil, baterie je pochopitelně zamknutá. Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec cítil co možná nejpohodlněji. Řidítka se kterými se toto kolo pyšní jsou tzv.holandské typy řidítek, kdy tyto řidítka jsou velice oblíbené u lidí, které mají problémy třeba se zády, tyto řidítka je nutí sedět zcela rovně a tudíž se stává z jízdy ještě větší požitek.

Pomocník elektromotor

Při jízdě u elektrokola E-Country 5.6 Vám pomáhá motor zn. Bafang  250W/max.500W, vylepšení oproti loňskému modelu je ten, že má sinusovou řídící jednotku tzn.že je opravdu tichý chod motoru , který naleznete v zadním kole. Elektromotor vám při jízdě pomáhá do rychlosti 25 km/hod. Jakmile tuto rychlost překročíte, pak už šlapete vlastními silami. Když vaše rychlost opět klesne pod 25km/hod, elektromotor vám opět začne pomáhat. Elektromotor má pět stupňů motorové asistence, které přepínáte pomocí  LCD displeje  umístěného na řídítkách. Na LCD panelu dále najdete ukazatel baterie a funkci 6 km/hod. LCD panel obsahuje spoustu funkcí, kolik km ujedete na jedno nabití, kolik km jste ujeli na jednu jízdu, celkový počet kilometrů ,doba strávená na kole a poté celkové součty, těch funkcí je opravdu mnoho. Ke každému elektrkolu vždy dostanete servisní knížku kde je vše podrobně popsáno, v knížce je i detailní popis na používání funkcí u LCD displeye. Co se týče 6/km rychlosti, tak podržením tohoto tlačítka se elektrokolo E-Country 5.6.  rozjede rychlostí 6 km/hod a vy v tuto chvílí nemusíte respektive dělat nic, primárně se tato funkce využívá na rozjezd daného elektrokola, až dosáhne 6 km/ rychlosti tak pouze přišlápnete a elektrokolo E-Country 5.6.s Vámi zase  pracuje. Tato funkce se využívá, když třeba stojíte na křižovatce , nebo kolo vedete do kopce a Váš kamarád či kamarádka elektrokolo nemají.

Výdrž baterie

Elektrokolo E-Country 5.6. pohání Li-ion baterie zn. Crussis Power Li-on o kapacitě 13 Ah nebo 16 Ah. Baterie nemá paměťový efekt, takže ji můžete dobíjet průběžně. Baterii to nějak nepoškozuje. Navíc vám doporučujeme dobíjet po každé jízdě, abyste předešli jejímu poškozeni. Díky jednoduchému principu zamykání si baterii vytáhnete z elektrokola a vezmete si ji třeba domů. Díky tomu baterii nemusíte nabíjet v kole, ale třeba u vás v obýváku.

Sami se přesvědčte

Přesvědčte se o zmíněných faktech na naší prodejně. Uděláme vám názornou ukázku, elektrokolo si potěžkáte a jestli budete mít zájem, sami si ho vyzkoušejte. Budete si pak jistí správnou volbou. Každé naše elektrokolo je připraveno na to, že na něj nasednete a rovnou odjedete domů.

Doplňkové parametry

Kategorie: ELEKTROKOLA
Záruka: 2 roky
Velikost rámu: 17", 19" - Alu 6061
Výkon (W): 250W/500W Bafang
Maximální dojezd (km): až 120 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence\, hmotnosti jezdce a profilu trati.)
Nosnost (kg): 120 kg
Hmotnost (kg): 22.5 Kg (včetně baterie)
Měnič: SHIMANO Acera RD -360-8R
Řazení: SL-M310\, 24 RYCHLOSTÍ
Převody: 24 rychlostí
Vidlice: ZOOM 700C LOCK OUT
Brzdy: TEKTRO V-Brake
Pláště: KENDA 700*40 s reflexním pruhem
Ovládání: LED panel\, 5 stupňů asistence(včetně ukazatele výkonu)
Motor: Bafang 250 W/max. 500 W\, v zadním náboji
Ráfky: 28"x1.75"
Typ akumulátoru: Crussis Power 13 Ah baterie, 16 Ah baterie
Baterie: 13 Ah baterie, 16 Ah baterie
Výbava: Blatníky, stojánek, nosič, přední světlo, zadní světlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: