Elektrokolo E-Country 9.4 2019

Kód: 998/19- 998/17- Zvolte variantu
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
e country zlatá
42 990 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Městská elektrokola CRUSSIS jsou oblíbenými dopravně-sportovními prostředky napříč všemi věkovými kategoriemi.

Elektrokolo E-Country 9.4

je vhodné pro maminky a babičky, ale také tatínky a dědečky. Nízko posazená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Díky moderní barvě a plně integrované 14 Ah baterie  zn. Panasonic nepoznáte , že se jedná vůbec o elektrokolo. Baterie u elektrokola E-Country 9.4 se dá snadno vyjmout avšak se nebojte, že by Vám ji někdo odcizil, baterie je pochopitelně zamknutá. Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec cítil co možná nejpohodlněji. Řidítka se kterými se toto kolo pyšní jsou tzv.holandskými typy řidítek, kdy tyto řidítka jsou velice oblíbené u lidí, které mají problémy třeba se zády, tyto řidítka je nutí sedět zcela rovně a tudíž se stává z jízdy ještě větší požitek.

Pomocník elektromotor

Při jízdě vám pomáhá CRUSSIS e-Performance NEW GENERATION 95Nm., středový elektromotor, který najdete ve středu kola. Elektromotor vám při jízdě pomáhá do rychlosti 25 km/hod. Jakmile tuto rychlost překročíte, pak už šlapete vlastními silami. Když vaše rychlost opět klesne pod 25km/hod, elektromotor vám opět začne pomáhat. Elektromotor má pět stupňů motorové asistence, které přepínáte pomocí barevného LCD displeje  umístěného na řídítkách. Na LCD panelu dále najdete ukazatel baterie a funkci 6 km/hod. LCD panel obsahuje spoustu funkcí, kolik km ujedete na jedno nabití, kolik km jste ujeli na jednu jízdu, celkový počet kilometrů , počet spálených kalorií, doba strávená na kole a poté celkové součty, těch funkcí je opravdu mnoho. Ke každému elektrkolu vždy dostanete servisní knížku kde je vše podrobně popsáno, v knížce je i detailní popis na používání funkcí u LCD displeye. Co se týče 6/km rychlosti, tak podržením tohoto tlačítka se elektrokolo e-Country 9.4.  rozjede rychlostí 6 km/hod a vy v tuto chvílí nemusíte respektive dělat nic, primárně se tato funkce využívá na rozjezd daného elektrokola, až dosáhne 6 km/ rychlosti tak pouze přišlápnete a elektrokolo e-Country 9.4 s Vámi zase  pracuje. Tato funkce se využívá, když třeba stojíte na křižovatce , nebo kolo vedete do kopce a Váš kamarád či kamarádka elektrokolo nemají.

Výdrž baterie

Elektrokolo E-Country 9.4 pohání Li-ion baterie Panasonic o kapacitě 14Ah. Baterie nemá paměťový efekt, takže ji můžete dobíjet průběžně. Baterii to nějak nepoškozuje. Navíc vám doporučujeme dobíjet po každé jízdě, abyste předešli jejímu poškozeni. Díky jednoduchému principu zamykání si baterii vytáhnete z elektrokola a vezmete si ji třeba domů. Díky tomu baterii nemusíte nabíjet v kole, ale třeba u vás v obýváku.

Sami se přesvědčte

Přesvědčte se o zmíněných faktech na naší prodejně. Uděláme vám názornou ukázku, elektrokolo si potěžkáte a jestli budete mít zájem, sami si ho vyzkoušejte. Budete si pak jistí správnou volbou. Každé naše elektrokolo je připraveno na to, že na něj nasednete a rovnou odjedete domů.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Městská elektrokola CRUSSIS jsou oblíbenými dopravně-sportovními prostředky napříč všemi věkovými kategoriemi.

Elektrokolo e-Country 9.4

je vhodné pro maminky a babičky, ale také tatínky a dědečky. Nízko posazená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Díky moderní barvě a plně integrované 14 Ah baterie  zn. Panasonic nepoznáte , že se jedná vůbec o elektrokolo. Baterie u elektrokola e-Country 9.4 se dá snadno vyjmout avšak se nebojte, že by Vám ji někdo odcizil, baterie je pochopitelně zamknutá. Stavitelný představec umožňuje nastavení elektrokola tak, aby se jezdec cítil co možná nejpohodlněji. Řidítka se kterými se toto kolo pyšní jsou tzv.holandské typy řidítek, kdy tyto řidítka jsou velice oblíbené u lidí, které mají problémy třeba se zády, tyto řidítka je nutí sedět zcela rovně a tudíž se stává z jízdy ještě větší požitek.

Pomocník elektromotor

Při jízdě vám pomáhá Bafang Max Drive 250w/max 500 W, středový elektromotor, který najdete ve středu kola. Elektromotor vám při jízdě pomáhá do rychlosti 25 km/hod. Jakmile tuto rychlost překročíte, pak už šlapete vlastními silami. Když vaše rychlost opět klesne pod 25km/hod, elektromotor vám opět začne pomáhat. Elektromotor má pět stupňů motorové asistence, které přepínáte pomocí barevného LCD displeje  umístěného na řídítkách. Na LCD panelu dále najdete ukazatel baterie a funkci 6 km/hod. LCD panel obsahuje spoustu funkcí, kolik km ujedete na jedno nabití, kolik km jste ujeli na jednu jízdu, celkový počet kilometrů , počet spálených kalorií, doba strávená na kole a poté celkové součty, těch funkcí je opravdu mnoho. Ke každému elektrokolu vždy dostanete servisní knížku kde je vše podrobně popsáno, v knížce je i detailní popis na používání funkcí u LCD displey. Co se týče 6/km rychlosti, tak podržením tohoto tlačítka se elektrokolo e-Country 9.4.  rozjede rychlostí 6 km/hod a vy v tuto chvílí nemusíte respektive dělat nic, primárně se tato funkce využívá na rozjezd daného elektrokola, až dosáhne 6 km/ rychlosti tak pouze přišlápnete a elektrokolo e-Country 9.4 s Vámi zase  pracuje. Tato funkce se využívá, když třeba stojíte na křižovatce , nebo kolo vedete do kopce a Váš kamarád či kamarádka elektrokolo nemají.

Výdrž baterie

Elektrokolo e-Country 9.4 pohání Li-ion baterie Samsung o kapacitě 14Ah. Baterie nemá paměťový efekt, takže ji můžete dobíjet průběžně. Baterii to nějak nepoškozuje. Navíc vám doporučujeme dobíjet po každé jízdě, abyste předešli jejímu poškozeni. Díky jednoduchému principu zamykání si baterii vytáhnete z elektrokola a vezmete si ji třeba domů. Díky tomu baterii nemusíte nabíjet v kole, ale třeba u vás v obýváku.

Sami se přesvědčte

Přesvědčte se o zmíněných faktech na naší prodejně. Uděláme vám názornou ukázku, elektrokolo si potěžkáte a jestli budete mít zájem, sami si ho vyzkoušejte. Budete si pak jistí správnou volbou. Každé naše elektrokolo je připraveno na to, že na něj nasednete a rovnou odjedete domů.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ELEKTROKOLA
Záruka: 2 roky
Rám: 18", Alu 6061 (18“)
Baterie : Samsung - Li-on 14 Ah/ 36 V
Motor: BAFANG MAX drive 250W/max 500W\, středový
Ovládání: Bafang LCD panel s USB, 5 stupňů asistence, barevný displey
Dojezd : až 120 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence\, hmotnosti jezdce a profilu trati.
Hmotnost (kg): 22 Kg
Nosnost (kg): 120
Velikost kol: 28"
Počet převodů : 1x8
Vidlice : ZOOM RL/O Uzamykatelná z řídítek
Komponenty: Crussis 26, dvojitý vložkovaný
Brzdy: TEKTRO HD-M286\, hydraulická\, rotor 160 mm
Ráfky: Crussis, dvojitý, vložkovaný, 32 D
Pláště : SCHWALBE ENERGIZER LIFE 700*40 K-Guard
Přehazovačka : Schimano SL-M310 8 rychlostí
Sedlo : Selle ROYAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: