Elektroskútry

Nejprodávanější

storm M3
od 30 900 Kč–9 %
VOLT M3 2020 NEW MODEL
Akce Tip
Skladem (10)
848/CER
Původně: 30 900 Kč  (–9 %)
od 29 900 Kč
nova červená
 
36 900 Kč
nova červená
 
37 900 Kč
3 položek celkem

Elektroskútry Elektropower

Elektroskútry nabízejí nejen možnost pohodlné přepravy po městě, ale díky svému výkonu a dojezdu s nimi můžete podniknout i výlet do okolí. Elektrické skútry se snadno ovládají, jsou tiché a šetrné k životnímu prostředí. Pokud nejste vášnivý cyklista a nechcete cestou do práce stát v ranní špičce, je pro vás elektrický skútr tou pravou volbou. Proti benzínovému skútru oceníte nižší hmotnost a zejména nižší provozní náklady. K nabíjení vám stačí zásuvka na 220V. Servisní náklady jsou zanedbatelné a týkají se hlavně výměny ojetých pneumatik.

Díky nižší váze a snadnému ovládání je elektrický skútr vhodný i pro seniory. Pro méně pohyblivé osoby nebo invalidy jsou díky své stabilitě vhodnější elektrotříkolky.

Elektroskútry značky Elektropower modelové řady VOLT M3 nebo model NOVA LI-ION ve verzi s rychlostí do 25 km v hodině, můžete řídit i bez ŘP. Podmínkou provozu těchto modelů bez řidičského oprávnění jsou přišroubované šlapací pedály a řetěz na skútru a dodržení rychlosti jízdy do 25 km/ hod.

K řízení elektroskútru s maximální konstrukční rychlostí do 45 km v hodině (o objemu do 50 cm3) vám postačí řidičské oprávnění kategorie AM (je součástí oprávnění skupiny B).  S výběrem vhodného skútru vám rádi poradíme.