VOLT M3 2018 - Novinka

Kód: 3406
Akce
Neohodnoceno
32 900 Kč –9 %
VOLT M3  2018 - Novinka
32 900 Kč –9 % 29 900 Kč
Skladem
ELEKTROSKúTR, NEBO I JAKO ELEKTROKOLO ZN.VOLT III. SI MŮŽETE OBJDENAT VE ČTYRECH BARVÁCH : ČERVENÁ, MODRÁ ČERNÁ A ZLATÁ - viz.fotografie. Řidičský průkaz na tento model není vyžadován při rychlosti do 25 km/h. V případě Vašeho zájmu MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ NA SPZ. Model Volt III .má intuitivní ovládání a výkonný motor. Žádný kopec na silnici ho nezastaví ani při plném zatížení. Nesmrdí, neřve, nepotřebujete žádný benzín, ani olej. Stačí jen zásuvka na 220V. JEDINEČNÁ NABÍDKA V ČR: 5-ti LETÁ ZÁRUKA NA MOTOR GARANTOVANÁ FIRMOU CBELEKTROKOLA!!! UNIKÁTNÍ SPOTŘEBA: 100 km ujedete za cca 9 Kč!!! (0,33 litrů benzínu = malé pivo). Výhodou modelu VOLT III jsou velké úložné prostory pod sedačkou, ZADNÍ VELKÝ ZAMYKACÍ BOX, nízké těžiště pro snadné ovládání. Výbava: TEMPOMAT, SILNÁ KOLA, světla, blinkry, tachometr, měření stavu baterie, zamykání řidítek, 2x stojánek,(hlavní a boční), tlumiče přední, zadní, zpětná zrcátka. Hydraulické brzdy . Velké brzdové světlo pro Vaši bezpečnost.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Volt III 2018  má intuitivní ovládání a výkonný motor. Žádný kopec na silnici ho nezastaví ani při plném zatížení. Nesmrdí, neřve, nepotřebujete žádný benzín, ani olej. Stačí jen zásuvka na 220V. JEDINEČNÁ NABÍDKA V ČR: 5-ti LETÁ ZÁRUKA NA MOTOR GARANTOVANÁ FIRMOU CBELEKTROKOLA!!!
UNIKÁTNÍ SPOTŘEBA: 100 km ujedete za cca 5 Kč!!! (0,33 litrů benzínu = malé pivo). Výhodou modelu VOLT III jsou velké úložné prostory pod sedačkou, ZADNÍ VELKÝ ZAMYKACÍ BOX, nízké těžiště pro snadné ovládání. Výbava: TEMPOMAT, SILNÁ KOLA, světla, blinkry, tachometr, měření stavu baterie, zamykání řidítek, 2x stojánek,(hlavní a boční), tlumiče přední, zadní, zpětná zrcátka, Hydraulické brzdy !. Velké brzdové světlo pro Vaši bezpečnost.
 Řidičský průkaz na tento model není vyžadován při rychlosti do 25 km/h. V případě Vašeho zájmu MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ NA SPZ.!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroskútry
Výkon (W): 1000 W
Nabíjení akumulátoru (hod.): 1- 7 hod.
Typ akumulátoru: gelový\, bezúdržbový
Napětí: 60 V
Dojezd: 85 Km!!
Max.rychlost: 25 nebo 40 km/h
Nosnost (kg): 140 Kg
Rozměry: 67x115x185 cm