Představení elektrokola e-Jagr68 10.4

Jaromír Jágr osobně představil elektrokolo CRUSSIS JÁGR 68!

2.4.2019 #Elektrokola
 

Sobotní odpoledne cyklistického veletrhu FOR BIKES v Letňanech patřilo Jaromírovi Jágrovi, který na našem stánku představil e-bike Jágr 68. Jinak klidné vody letňanského cyklistického veletrhu FOR BIKES rozvířilo v sobotu dění u našeho stánku, které přímo ve výstavní hale sledovaly stovky diváků a další tisíce v živém přenosu na Facebooku.

Pod taktovkou moderátora Ondřeje Novotného proběhlo nejprve představení novinek CRUSSIS pro sezonu 2019, a to zejména nové modelové řady Crussis na motorech Bosch. Těsně po druhé hodině se na scéně objevil ten, na kterého kromě veřejnosti a fanoušků čekali zástupci celé řady médií (FTV Prima, Blesk, Aha, Blaník, iDnes, ČTK aj.). Jaromír Jágr, celosvětová sportovní ikona a tvář značky Crussis.

Jaromír s úsměvem od ucha k uchu, jak je ostatně jeho zvykem, nejprve pozitivně zhodnotil spojení svého jména se značkou Crussis a poté společně s majitelem Crussis, Petrem Výkrutou, slavnostně odhalil e-bike Jágr 68, který Crussis na počest hokejové legendy vyrobí v limitované edici 100 kusů.

 

Vypadá krásně, jsem moc spokojenej,“ žasnul Jaromír Jágr po odhalení kola, na jehož rámu jsou vyobrazeny největší úspěchy Jaromírovy hokejové kariéry, včetně „Jágr Story.

Jaromíra jsem se při designování elektrokola Jágr 68 zeptal na to, co považuje za největší úspěchy své kariéry,“ říká Petr Výkruta, majitel značky Crussis, „Jeho odpověď byla jednoznačná – 1x olympiáda, 2x Stanley Cup, 2x Mistrovství světa, 5x Art Ross Trophy a 1921 kanadských bodů v NHL. Proto jsme na zadní vidlici e-biku vyobrazili linku 1-2-2-5-1921. Na hlavní rámové trubce je pak silueta Jaromíra ze slavného okamžiku, kdy na mistrovství světa v Praze vstřelil vítězný gól ve čtvrtfinále s Finskem. Byl to zároveň poslední Jágrův gól za národní tým.

Jágr fanouškům a médiím grafiku e-kola sám představil a na závěr se ještě vrátil ke zlatému Naganu: „Cítili jsme tu zodpovědnost, že jsme nehráli jenom za sebe, ale vlastně za deset milionů lidí. Když prohraješ ty sám, OK, stane se to, a jedeme dál. Ale když prohraješ za někoho jiného, tak to opravdu mrzí,“ uzavřel Jágr za potlesku všech přítomných oficiální část programu před krátkou tiskovou konferencí pro média.

 

Elektrokolo Jágr 68 je opravdový skvost na devětadvacítkových kolech nabitý těmi nejmodernějšími e-bikovými technologiemi. Je postaveno na hliníkovém rámu a vidlici ROCK SHOX FS Recon RL 29“ s vynikajícím středovým motorem BOSCH Performance CX a ovládáním pomocí displeje BOSCH Intuvia. Baterie Bosch Powertube s kapacitou 500Wh je schopna dovézt kolo až do vzdálenosti 130 km.

Řazení obstarává špičková dvanáctirychlostní sada SRAM Eagle NX 12s a pozadu nezůstává ani obutí e-biku. Použity byly špičkové bikové pláště MAXXIS Ardent 29“x2,4 Skinwall.

 

Elektrokolo Jágr 68 je prostě e-biky hodný nosit jméno hokejové legendy. Vyrobíme ho, jak již bylo řečeno, pouze ve stokusové edici. K dispozici bude kusů 99, to s pořadovým číslem 68 totiž patří právě Jaromírovi,“ uzavírá Petr Výkruta vydařenou sobotní akci, při které Crussis dokázal rozehřát celé letňanské výstaviště.

Pokud byste po e-biku Jágr 68 zatoužili, je k dispozici ve velikostech rámu 17“, 19“ a 21“ za 79.990,- Kč. Opravdu stojí za to.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=89&v=UN_ZxPI2gR0