Půjčovna elektrokol v Českých Budějovicích

Pokud hledáte půjčovnu elektrokol v Českých Budějovicích, může vám být užitečná půjčovna elektrokol značky Crussis od firmy CBELEKTROKOLA s.r.o., která se specializuje na prodej a půjčování elektrokol a má již mnoho spokojených zákazníků.

Půjčovna elektrokol CBELEKTROKOLA s.r.o se nachází v centru Českých Budějovic a má pro vás k dispozici vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili cyklistiku bez námahy.


Pro rezervaci elektrokol nás kontaktujte na některém z telefonních čísel:

775 129 539

725 988 966

POMÍNKY ZAPŮJČENÍ:
- cena zapůjčení elektrokola Crussis na 1 den / 750 ,- Kč s DPH.
- vratná kauce na elektrokola: 5000 Kč/kolo
- platba předem v hotovosti
- kola je možné si vyzvednout na adrese Suchomelská 2251- Nc Terno

- Typy elektrokol k zapůjčení :  e- Largo 7.7 20 rám  , Guera 8.7 17 rám 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZOR!! DŮLEŽITÉ JE VOLAT ALESPOŇ 3 HODINY PŘEDEM, ABY SE KOLA MOHLA PŘIPRAVIT K ZAPŮJČENÍ A OVĚŘIT SI DOSTUPNOST!
při zapůjčení na víkend je možné si kola vyzvednout již v pátek večer (popřípadě odpoledne, dle vytíženosti kol) a vrátit v neděli večer

Více o půjčovně elektrokol Crussis

Elektrokola značky Crussis jsou známá pro svou kvalitu, spolehlivost a moderní technologie. V naší půjčovně elektrokol CBELEKTROKOLA s.r.o. si můžete vybírat z široké škály elektrokol Crussis, která jsou vhodná pro různé typy jízdy a úrovně zdatnosti. Můžete si například vybrat elektrokolo s vysokým dojezdem, které vám umožní projet velkou vzdálenost, nebo elektrokolo s vysokým výkonem, které vám umožní projet těžší terén s menším námahou.

  • V půjčovně elektrokol CBELEKTROKOLA s.r.o poskytuje kompletní servis, který zahrnuje pravidelnou údržbu a opravy. Takže se nemusíte bát, že by s elektrokolem bylo něco špatně.
  • Pokud máte nějaké dotazy ohledně elektrokol nebo potřebujete poradit s výběrem naše profesionální půjčovna je Vám k dispozici.
  • Výhodou půjčovny elektrokol CBELEKTROKOLA s.r.o v Českých Budějovicích je, že nabízí elektrokola Crussis za velmi příznivé ceny. Takže si můžete užívat krásy Jihočeského kraje na elektrokolech vynikající kvality za rozumnou cenu.
  • Všechna elektrokola jsou většinou vybavena dobíjecími bateriemi a nabíjecím kabelem, takže uživatelé mohou snadno nabíjet doma nebo v práci.
  • Půjčovny elektrokol jsou velmi užitečné pro turisty, kteří si chtějí prohlédnout památky města, ale nechtějí se neunavit při jízdě na klasickém kole. Elektrokola nabízí turistům prozkoumat město s minimálním úsilím a přitom se dostat do vzdálených oblastí, které by byly s klasickým kolem těžší dosáhnout.
  • Další důvod pro využití půjčovny elektrokol může být snaha o udržitelnější dopravu. Elektrokola jsou ekologická a udržitelná alternativa k automobilům, které produkují emise a znečišťují ovzduší. Půjčovny elektrokol mohou být využívány lidmi, kteří chtějí dostat do práce, školy nebo jiného místa bez toho, aby přispívali ke znečišťování ovzduší.
  • Půjčovny elektrokol také lidem umožňují vyzkoušet si elektrokola před tím, než si je koupí. To je výhodné pro ty, nevědí, zda by elektrokolo bylo pro vhodné, nebo pro ty, kteří nechtějí utratit velkou částku za elektrokolo, pokud nejsou jisti, že jej budou používat pravidelně.

Půjčovna elektrokol CBELEKTROKOLA s.r.o v Českých Budějovicích v Jižních Čechách je skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí užít cyklistiku bez velké námahy a užít si krásy této oblasti na kole. Elektrokola Crussis jsou spolehlivá, moderní a snadno ovladatelná, takže se s nimi budete cítit pohodlně a bezpečně. 

Pro rezervaci elektrokol Crussis

nás kontaktujte na tel.číslech : 775 129 539, nebo 725 988 966. Případně nás můžete kontaktovat přímo u nás na prodejně v nákupním centru Terno České Budějovice , Suchomelská 2251.